Jeśli ktokolwiek ma ochotę zrobić sobie podwieszany sufit oraz zainstalować wymyślne i nowoczesne oświetlenie z halogenów, to płyta gipsowa idealnie nadaje się do tego celu, a powierzchnia sufitu w końcu może stać się równa i gładka. Jeśli lokal ma zbyt dużą powierzchnię, to wtedy można je podzielić albo odgrodzić, czyli zmniejszyć. Używając regipsów czyli płyt gipsowych a także profili aluminiowych, powstają ścianki działowe. Następuje to bardzo szybko i bez większego trudu, a także w dosyć tani sposób. Płyta gipsowa jest więc prosty a także niedrogi i mniej lub bardziej wyrafinowany sposób adaptacji lokali.
Docieplenia budynków Warszawa to bardzo ważna sprawa przed sezonem zimowym. Właściwe ocieplenia budynków Warszawa pozwolą oszczędzić wiele pieniędzy
poniedziałek, 31 października 2011
sobota, 29 października 2011
izolacja mapelastic na balkony
Mapelastic wykorzystuje się w głównej mierze do wykonywanie powłok wodochronnych na podłożach betonowych i cementowych, uszczelnianie łazienek, natrysków, balkonów, basenów pływackich itp. przed układaniem płytek ceramicznych. mapelastic może być nakładany na posadzki a także wykonane z cementu tynki, na istniejące podłogi , które pokryte są płytkami ceramicznymi, naturalnym kamieniem, lastryko itp., pod warunkiem że muszą być czyste i mocno związane z podłożem. Grubość pojedynczej warstwy mapelastic nie powinna przekraczać 2 mm, natomiast grubość dwóch pokładów izolacji powinna mieć grubość min. 2 mm. Na powierzchniach poziomych zaleca się zatopienie w drugiej warstwie izolacji siatki z włókna szklanego. Mapelastic trzeba nakładać na lekko wilgotne, lecz nie mokre podłoże. Ułożona warstwa hydroizolacji Mapelastic powinna być zabezpieczona przed deszczem przez pierwszy dzień od wykonania. Ceramiczną okładzinę można układać po 4-5 dniach od sporządzenia izolacji. Mapelastic zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią, utrzymując jednocześnie paroprzepuszczalność.
czwartek, 27 października 2011
Hydroizolacja w płynie opinie
Folia w płynie to gotowy, elastyczny produkt przeznaczony do uszczelniania na bazie specjalnych dobranych dyspersji, która po aplikacji na powierzchnię tworzy wodoszczelną warstwę. folia w płynie gwarantuje doskonałą przyczepność do różnych rodzajów popularnych powierzchni do których należy beton, tynk, mur, jastrych, oraz na materiałach zawierających gips, czyli płyty gipsowo-kartonowe, płyty włóknisto-gipsowe, gipsowe płyty budowlane oraz na tynkach zawierających gips. Folia w płynie nie jest zalecana na podłoża drewniane czy drewnopochodne, ale można ją stosować pod drewno, tj. podłogi drewniane albo boazerie ścienne. Folia w płynie wzmacnia wytrzymałość płytek oraz podłoża.
Subskrybuj:
Posty (Atom)